Witamy!

poniedziałek, 28 lipca 2014
~ * ~
Witaj, Drogi Przyjacielu!

   Piszemy do Ciebie, ponieważ czujemy się zobowiązane, by powitać Cię należycie w naszych skromnych progach. Jeżeli tu trafiłeś, to znaczy, że tak jak my uwielbiasz czuć ten dreszcz emocji, kiedy szeleszczące kartki przemykają Ci między palcami. Potrafisz inhalować się cudownym zapachem papieru całymi godzinami, a Twoje oczy są zdolne do czytania nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Chcesz poznać opinie innych na temat Twojej ukochanej historii? A może dowiedzieć się, czy przeczytanie danej opowieści jest warte Twojego cennego czasu?

   Na naszej stronie odnajdziesz recenzje bardziej i mniej znanych książek. Dowiesz się, co sądzimy na temat danych pozycji, jakie są nasze odczucia związane z ową lekturą, na jaką skalę spisał się autor. Czy ta książka wciągnęła nas tak, że pochłonęłyśmy ją w jeden dzień? A może męczyłyśmy ją długie noce, gdyż toporne pismo autora nie pozwalało nam na zgłębienie tajemnic skrytych między stronami? Możesz składać u nas propozycje historii do zrecenzowania. Możesz tu zagłębić się w świat magii, zgubić w kryminale i pobuszować w stercie książek razem z bohaterami jakiejś przygodowej powieści. Poczuj się jak u siebie. Usiądź przed kominkiem i otwórz kolejne podstrony. A w razie potrzeby i jakichkolwiek problemów napisz do nas list! Obiecujemy, że odpiszemy na niego w błyskawicznym tempie! 

   Jeśli już postanowiłeś zgłębić tajemnice naszego bloga - zostaw po sobie jakiś ślad w formie komentarza. To dla nas naprawdę bardzo ważne. :) Mamy nadzieję, że nasze recenzje przypadną Ci do gustu i od teraz staniesz się naszym stałym bywalcem.

Pozdrawiamy gorąco,
Kath, Clar i Cup,
Załoga bujająca w obłokach.
~ * ~ 
~ NAWIGACJA~ 
~ RECENZENTKI ~
*Clar*

Pod naszymi zakładkami możecie składać swoje propozycje książek do oceny.
~ * ~

1 komentarz:

  1. Witajcie
    Jak widzicie, jednak zajrzałam (jak prosiła Cupcake) na Waszego bloga ^^ Bez przesady, aż tak sławna nie jestem, żeby miała na tym ucierpieć moja reputacja :P Obserwuję ;)

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty